Gratuit Casier/Lucrator In Comert Bacau

Lucratori Comerciali Published date: Iunie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Bacau

Casier/Lucrator In Comert

⭕ Metro Cash& Carry- Magazin Oradea angajeaza: Lucrator in Comert/Casier

Dacă,
- eşti o persoana proactiva,
- eşti orientat către client,
- îţi place să lucrezi în echipă,

Te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îţi oferim:
- formare profesională;
- salariu fix + tichete de masă
- asigurare medicală;
- posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională.

Responsabilităţile tale vor fi:

• Expunerea în suprafaţa de vânzare a mărfurilor aflate în stoc
• activităţi necesare pregătirii articolelor pentru vânzare
• Oferirea la cerere date şi detalii referitoare la produsele expuse pentru vânzare
• Suport la casele de marcat. Emiterea de factură fiscală pentru marfa cumpărată de client şi încasarea contravalorii, acordând suport permanent clientului.

Cerinte:
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Excelente abilitati de comunicare, flexibilitate profesionala

Informaţii suplimentare puteti obtine la numarul de : 0259407154

0708426130

Bacau, Bacau