Gratuit Angajam LUCRATOR COMERCIAL Clatitarie Teliu

Lucratori Comerciali Published date: Octombrie 21, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Teliu

Angajam LUCRATOR COMERCIAL Clatitarie

⭕ Cautam persoane pozitive,responsabile,serioase, deschise spre invatarea de lucruri noi , placute, dornice de afirmare, capabile de a interactiona cu clientii si de a lucra in echipa.

Responsabilitatile principale sunt :
- pregatirea si prepararea produselor pentru vanzare
- implicarea activa in vanzarea produselor
- efectuarea tuturor operatiunilor pe casa de marcat

Beneficiile oferite de noi sunt :
-salariul atractiv
-bonusuri de performanta
-program de lucru flexibil
-mediu de lucru placut
-contract de munca pe o perioada nedeterminata
-curs de formare
-posibilitatea de dezvoltare a carierei

Experienta in domeniul fast-food constituie un avantaj
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ic la numarul 761

Număr de telefon ✆ 0701579603

Teliu, Brasov