Gratuit Angajez Casier(a) Penny Market Cisnadie, FULL-TIME/PART-TIME Vama Buzaului

Lucratori Comerciali Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Vama Buzaului

Angajez Casier(a) Penny Market Cisnadie, FULL-TIME/PART-TIME

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

- Absolvent de studii medii;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
- Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clientilor;
- Experienţă în domeniul comercializarii cu amanuntul a produselor alimentare;
- Experienta intr-un post similar in magazine specializate;
- Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie,
experienta in lucrul in echipa.

RESPONSABILITATI/BENEFICII:

- Raspunde de implementarea standardelor de siguranta si securitate a produselor;
- Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
- Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului;

- Salariu: 1900 lei brut, bonuri de masa(in valoare de 15 lei pe zi lucrata) si bonusuri in functie de performantele obtinute(450 lei brut). Oferim transport.

0705083090

Vama Buzaului, Brasov