Gratuit Casier/ Ajutor Bucatar/ Lucrator Comercial Cincu

Lucratori Comerciali Published date: Septembrie 14, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Cincu

Casier/ Ajutor Bucatar/ Lucrator Comercial

⭕ Restaurant cu specific italian, intrat de curand pe piata din Cluj Napoca. Suntem in cautare de Ajutor bucatar/ Casier/ Lucrator comercial

Candidatul ideal ne-ar placea sa fie:

- Orientat catre clienti
- Sa aiba atitudine pozitiva
- Sa aiba spirit de echipa
- Responsabil
- Atentie distributiva
- Aspect ingrijit.

Descrierea jobului:

- Asigura o servire exceptionala a clientilor
- Foloseste sistemul de vanzare a produselor-casa de marcat
- Asigura curatenia la locul de munca;
- Aprovizioneaza zona de lucru.
- Procesarea de materie prima
- Prepararea materiei prime

Beneficii:

- Program flexibil (full-time 8h , part-time 4h, 6h)
- Pachet salarial personalizat
- Oferirea unei mese/ zi
- Taining de formare
- Oportunitati de avansare
- Seriozitate

Freschissima isi intregeste echipa din Sigma Shopping Center Cluj Napoca !!!

Daca vrei sa faci parte din echipa celui mai nou Restaurant cu specific italian din Cluj Napoca , trimite-ne un CV sau nu ezita sa ne contactezi ic la Nr 786 .

Love cucina. Choose Freschissima.

0753573628

Cincu, Brasov