Gratuit CASIERI (operator Casa De Marcat) - Cluj Muereasca

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Muereasca

CASIERI (operator Casa De Marcat) - Cluj

⭕ Vrei un job linistit, lipsit de griji, dar cu posibilitati de dezvoltare a carierei, in cartierul SOMESENI din Cluj?

Atunci alutara-te echipei clientului nostru in pozitia de

CASIER (operator casa de marcat)

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii medii sau superioare;
- Experienta minima de 1 an pe un post similar;
- Cunostinte de operare PC;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Seriozitate, responsabilitate si implicare.

RESPONSABILITATI:
- Incaseaza contravaloarea produselor, in baza bonului fiscal sau a facturii fiscale emise ca urmare a scanarii codului de bare de pe produse;
- Incaseaza numerar, carduri sau tichete valorice, conform chitantei sau bonului fiscal emis de casa de marcat;
- Se asigura de corectitudinea incasarilor efectuate.

OFERTA:
Pachet salarial motivant, format din salariu fix si tichete de masa.
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Trimiteti cv atasat in mesaj (mai jos) sau aplicatia .
Informatii suplimentare la : 742 (Anca)

Număr de telefon ✆ 0757889532

Muereasca, Valcea