Gratuit CONEX DISTRIBUTION SA Angajeaza Lucrator Depozit Izvoarele (Hotarele)

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Izvoarele (Hotarele)

CONEX DISTRIBUTION SA Angajeaza Lucrator Depozit

⭕ Domeniu: Achizitii - Logistica - Aprovizionare
Tip job:full-time;
Orase:Iasi

Cerinte:
•experienta in firme de distributie, depozite en-gros, hypermarketuri - reprezinta un avantaj;
•studii medii;
•persoana responsabila si organizata.

Beneficii: Pachet salarial motivant, decontare transport si posibilitatea de a accesa bonusuri lunare.

Responsabilitati:

* Asigura pregatirea comenzilor in baza informatiilor afisate pe device-ul de lucru;
* Colecteaza produsele afisate pe comanda conform codurilor si cantitatilor specificate, dupa care le scaneaza;
* Ambaleaza produsele afisate pe comanda in cutiile de livrare;
* Preda comenzile pregatite operatorului de facturare, unde verifica impreuna cu acesta produsele din comanda cu cele afisate pe factura.

0771652482

Izvoarele (Hotarele), Giurgiu