Gratuit Sc Unicarm Srl Angajează Lucrator Comercial Balcauti

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Balcauti

Sc Unicarm Srl Angajează Lucrator Comercial

⭕ SC UNICARM SRL angajeaza personal pentru magazinul
UNICARM G 34 CLUJ-NAPOCA str. Fantanele nr. 7 cartierul Grigorescu
OFERA
- salariu începând de la 1600 lei brut pana la 1750 lei brut , tichete de masa .

PROGRAM
- program de lucru 8 ore / zi in doua ture .

CERINTE
- Absolvent de studii medii, capacitatea de a se integra intr-un colectiv si munca in echipa.

RESPONSABILITATI
- aprovizionarea corecta şi eficienta a rafturilor.
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a acestora.
- indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele.
- respunde solicitarii clientilor cu informatii despre produse, preturi, mod de cantarire.
- asigura curatenia magazinului .

Cei interesati va asteptam cu un CV la magaziunul UNICARM G34 Cluj-Napoca, str. Fantanele Nr. 7 sau la tel. 753

Mai multe detalii la numarul de afisat sau in magazinul UNICARM Grigorescu

0711463846

Balcauti, Suceava