0.80 lei UNICARM CLUJ Angajeaza Lucrator Comercial !!! Cetateni

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Cetateni

UNICARM CLUJ Angajeaza Lucrator Comercial !!!

⭕ UNICARM angajaza personal pentru magazinul
UNICARM G57 CLUJ str. Aurel Vlaicu nr. 8

OFERA
- salariu 1600 lei brut + tichete de masa / pana la 1750 lei daca ai experienta in domeniu .

PROGRAM
- program de lucru 8 ore / zi in doua ture .

CERINTE
- Absolvent de studii medii, capacitatea de a se integra intr-un colectiv si munca in echipa.

RESPONSABILITATI
- aprovizionarea corecta şi eficienta a rafturilor.
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a acestora.
- indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele.
- respunde solicitarii clientilor cu informatii despre produse, preturi, mod de cantarire.
- asigura curatenia magazinului .

Cei interesati va asteptam cu un CV prin mesaj sau la magazin .

Mai multe detalii la numarul de afisat sau in magazinul UNICARM G57, Cluj ,Marasti , str. Aurel Vlaicu Nr. 8 .

Nr. Tel: 758

0215376658

Cetateni, Arges