Gratuit Angajam Lucrator Depozit Gestionar - AutoEco Berceni Corbu

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Octombrie 22, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Corbu

Angajam Lucrator Depozit Gestionar - AutoEco Berceni

⭕ Candidatul ideal:
• Minim 1 an experienta intr-un post similar in domeniul piese auto;
• Cunostinte operare PC;
• Minim studii medii;

Descrierea jobului:
• Receptie marfa si realizare note de intrare (NIR);
• Verificarea produselor receptionate conf. cu documente justificative;
• Verificarea produselor vandute catre client;
• Aranjarea produselor pe rafturile de comenzi;
• Facturarea produselor vandute catre client cu ajutorul unui program de gestiune;
• Ambalarea coletelor ce urmeaza sa fie trimise catre clienti;

Beneficii:
• Se ofera un salariu atractiv in functie de experienta, cunostinte, dedicare si realizari;
• Colectiv tanar.

Descrierea companiei

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru.

0735551774

Corbu, Constanta