Gratuit Angajam Lucrator Depozit/ Magazioner/ Gestionar Bistret

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Bistret

Angajam Lucrator Depozit/ Magazioner/ Gestionar

⭕ Clarismart Consulting cauta pentru clientul sau, o persoana pentru postul de Lucrator gestionar/ Magazioner .

Cerinte :

- Studii medii
- Experienta in domeniu nu este necesara
- Cunostinte de utilizare PC
- Persoana atenta la detalii

Responsabilitati :

- Preluarea si receptia marfii
- Pregatirea marfii pentru livrare
- Asigura gestiunea stocului de marfa
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Asigura miscarea stocurilor

Beneficii
- Salariu fix
- Tichete de masa
- Transport asigurat
- Se lucreaza in 2 schimburi, de L-V .

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV atasat sau sa apeleze nr de 730 .

Număr de telefon ✆ 0319354617

Bistret, Dolj