0.80 lei Angajam Lucrator Gestionar Cavadinesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Cavadinesti

Angajam Lucrator Gestionar

⭕ Compania Lizar Distribution

Oferim loc de munca stabil, contract pe perioada nedeterminata, posibilitati de dezvoltare profesionala, salariu atractiv.

Cerinte:
-Dorim persoane care sunt dedicate locului de munca.
-seriozitate si onestitate
-studii medii
- de preferat: permis categoria B

Responsabilitatile postului:
- efectueaza receptia fizica si scriptica a produselor la intrarea in depozitul firmei;
- asigura evidenta gestiunii produselor in depozit;
- pregateste, securizeaza si supravegheaza marfa in vederea livrarii pe baza documentelor;
- participa/supravegheaza operatiunile de incarcare/descarcare a produselor din depozitul firmei;
- participa la inventarul stocului de produse;
- administreaza comenzile pentru intretinerea stocului ideal

Număr de telefon ✆ 0715705440

Cavadinesti, Galati