Gratuit Angajam Personal Productie Publicitara Craidorolt

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Craidorolt

Angajam Personal Productie Publicitara

⭕ Descrierea jobului:
- Prelucreaza si aplica autocolante pe diverse suporturi cum ar fi: materiale textile, masini, vitrine, panouri, etc.;
- Confectioner - Montator reclame luminoase, copertine, prelate panouri, bannere, etc.
- Prelucrarea materialelor flexibile (lipire, taiere, capsare, caserare, laminare);
- Debitare materiale la dimensiuni;
- Laminare (aplicare folie transparentă pe autocolant imprimat);

Candidatul ideal:
- Indemanare, rabdare, seriozitate, spirit de echipa;
- Atentie la detalii si rapiditate in reactii
- Abilitati tehnice;
- Capacitate de asimilare rapida;
- Persoana organizata
- Permis de conducere Cat. B constituie avantaj
- Telefon 759
- Sau așteptam CV-ul Dvs pe adresa noastră de mail.

0768394028

Craidorolt, Satu-Mare