Gratuit Angajez Primitor-Distribuitor Pogoanele

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Ianuarie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Pogoanele

Angajez Primitor-Distribuitor

⭕ Candidatul ideal

- Seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Atentie la detalii si responsabilitate;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Flexibilitate si conditie fizica buna;
- Cunostinte de lucru cu scanerul mobil reprezinta un avantaj;
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj.

Studii:
- Medii (diploma bacalaureat/diploma scoala profesionala), minim 10 clase.

RESPONSABILITATI:
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din depozitul companiei;
- Verifica marfa receptionata/livrata din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ;
- Comunica gestionarului sau sefului de depozit problemele, diferentele de receptie sau expeditie;
- Pregateste comenzile de marfa cu ajutorul scanerului;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
​- Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii;
- Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la pastrarea curateniei.

BENEFICII:
- Salariu fix + bonuri de masa + decontarea transportului.

Număr de telefon ✆ 0213557833

Pogoanele, Buzau