Gratuit BNB Arad - Angajeaza Responsabil Pregătire Comenzi Sapata

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Sapata

BNB Arad - Angajeaza Responsabil Pregătire Comenzi

⭕ Candidatul ideal

- Minim 10 clase
- Fără antecedente penale
- Capacitate de a face faţă unui ritm alert
- Carnet de conducere cat.B - constituie avantaj
- Ordonat şi atent

Descrierea jobului

Atribuțiile postului:

- Efectuază controlul cantitativ și calitativ al mărfurilor
- Pregăteşte și coletează comenzi de marfă
- Verifică corectitudinea pregătirii comenzilor
- Pregătește depozitul pentru inventare și participă la aceastea
- Întretine ordinea și curățenia în depozit

Ce vă oferim?

- Un loc de muncă sigur, în una din cele mai mari companii de papetărie-birotică din țară
- Condiții foarte bune de muncă, depozit modern
- Transport gratuit
- Bonusuri în funcție de performanțe
- Posibilități de dezvoltare şi carieră

Număr de telefon ✆ 0258253066

Sapata, Arges