Gratuit Controlor Calitate Productie Faurei

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Faurei

Controlor Calitate Productie

⭕ Candidatul ideal:

Studii medii – studii in domeniul tehnic reprezinta avantaj(liceu, scoala profesionala sau 10 clase minim);
Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida.
Disponibilitate pentru program 2/3 schimburi sau 12/24 24/48

Descrierea jobului:

- controlul reperelor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru)
- respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate
- retusarea componentelor care prezinta defecte
- informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control
- intocmirea de rapoarte de lucru

Se ofera:

- pachet salarial motivant
- sporuri salariale de 25% ore noapte, 10% spor de weekend si 200% ore suplimentare
- prime in functie de performanta de pana la 15% din salariu
- tichete de masa de 12 lei / zi

- transport asigurat din urmatoarele localitati:
Lovrin - Sandra - Biled - Becicherec - Dudesti Noi
Hodoni - Satchinez - Carani - Sinandrei
Periam - Varias - Sanpetru - Gelu - Barateaz - Carani - Sinandrei
Beregsau Mic - Bobda - Cenei - Carpinis - Beregsau Mare - Sacalaz
Resita - Bocsa - Berzovia - Ghertenis - Maureni - Gataia - Voiteg - Jebel - Sag
Opatita - Moravita - Stamora Germana - Denta - Deta - Voiteg - Jebel
Buzias - Bacova - Cheveresu Mare - Albina - Mosnita
Caransebes - Jupa - Prisaca - Sacu - Jupa - Gavojdia - Lugoj - Costei - Belint - Chizatau - Iosifalau - Topolovat - Sustra - Recas - Izvin - Remetea - Ghiroda
Cruceni - Foeni - Giulvaz - Peciu - Parta

Oras de lucru : Timisoara

Cei interesati pot trimite un CV pe mail sau pot suna pentru detalii sau pot trimite SMS cu nume prenume.

0714314910

Faurei, Braila