Gratuit Dadda Angajează Radesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Radesti

Dadda Angajează

⭕ Se apropie momentul de deschidere.

Angajez lucrători comerciali magazin en-gros John
Responsabilități:
- primirea mărfurilor in depozit
- depozitarea conform FIFO
-aranjarea mărfurilor conform indicațiilor șefului de depozit
-pregătirea comenzilor pentru magazine si puncte de lucru.
Salarizare corecta in funcție de performante.
Program
Luni-vineri 7.30-17
Sâmbătă 7.30-13
Duminica-liber
1 zi liberă liberă in cadrul săptămânii prin rotație
Salariu inițial de încadrare brut 1500+ bonuri valorice 15ron/zi
Nu necesita experiența . Formare la locul de munca .
Experiența reprezintă un avantaj.
CV la sediul firmei din str. Depozitelor nr. 22C in spatele stației de betoane Holcim.

0755984505

Radesti, Alba