Gratuit Firma Germana Angajam Personal Pentru Serigrafie/imprimare Valcau de Jos

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Valcau de Jos

Firma Germana Angajam Personal Pentru Serigrafie/imprimare

⭕ Candidatul ideal:

- Personal calificat sau necalificat in vederea calificarii
- Scoala generala/scoala profesionala/studii medii
- Persoana serioasa, constiincioasa, disciplinata, organizata si cu dorinta de a lucra pe termen lung intr-o firma stabila care functioneaza de peste 25 ani in Romania.

Responsabilitati:

- Pune/scote componentele din/in dispozitiv.

Sediul firmei noastre este central.
Programul de lucru este: 07:00 - 15:45 cu pauza de mic dejun de la 09:00 - 09:15 si pauza de masa de la 12:00 - 12:30, 8 ore/zi, de luni pana vineri.

Benficii:

- Salariu, bonuri de masa, prime de Paste, de vacanta, de Craciun, asigurare medicala.
- Pentru persoanele din afara Bucurestiului platim transportul.
- Concediu de odihna 2 saptamani vara in luna august si in perioada Craciunului.
- Salariul se plateste pe data de 10 si pe 25 ale fiecarei luni, fara intarzieri de plata.
- Oferim locuri de munca sigure si stabile pe termen lung.

Descrierea companiei:

Suntem o firma 100% germana, infiintata in anul 1992, avand in acest moment 215 angajati.
Producem o gama larga de manometre, termometre si alte aparate de masura si control pentru diverse aplicatii industriale si civile, precum si alte subansamble pentru instalatii sanitate si de incalzire.

0241707980

Valcau de Jos, Salaj