Gratuit G4S Cash Solutions Constanta Angajeaza GESTIONAR CASETE ATM Sohodol

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Sohodol

G4S Cash Solutions Constanta Angajeaza GESTIONAR CASETE ATM

⭕ G4S CASH SOLUTIONS angajeaza gestionar casete ATM pentru in Punctul de Lucru – CONSTANTA

Cerinte:
- studii medii absolvite;
- experienta profesionala de minim doi ani de zile intr-o pozitie similara;
- bune cunostinte legate de gestionarea materialelor: documentatie, mod de pastrare si evidenta;
-cunostinte operare PC;
- meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare;
- disponibilitate pentru un program de lucru in schimburi de 12/36 h.

RESPONSABILITATI:

- intocmeste necesarul de materiale specifice activitatii de ATM (saci, sigilii, role, dischete, etc)
- primeste de la furnizori materialele solicitate pe care le ia in gestiune;
- pastreaza in mod ordonat si in bune conditii materialele in cadrul magaziei special amenajate;
- elibereaza, in baza dispozitiei sefului ierarhic, materialele din magazie; intocmeste corect fisele de magazie;
- urmareste ca toate primirile si iesirile din gestiune sa se faca in mod documentat;
- gestioneaza cheile ATM pe care le primeste si le preda numai pe baza de semnatura;
- tine legatura permanenta cu personalul cu sarcini privind activitatea de ATM pentru evidentierea si actualizarea stocurilor existente de materiale;
- prezinta lunar stocul de materiale catre seful ierarhic.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv, plus tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni,
- acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

Esti gata sa faci parte din echipa G4S?

Pentru detalii si programari la interviu, ne puteti contacta la numarul de : 726 - Stefan Stelian

0769018430

Sohodol, Alba