0.80 lei Gestionar Depozit-Fabrica Lichid Tigareta Electronica Salatig

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Salatig

Gestionar Depozit-Fabrica Lichid Tigareta Electronica

⭕ Candidatul ideal

-Sa aiba insusiri de personalitate:seriozitate/responsabilitate,loialitate,hotarare,adaptibilitate,autocontrol,atitudine pozitiva.
-Cautam o fire deschisa ce isi doreste un loc de munca stabil.
-Sa nu aiba antecedente penale.

-Cautam o persoana tanara,de preferinta un barbat,cu varsta intre 20-35 ani.

Descrierea jobului

-Organizarea,primirea,pastrarea si pregatirea livrarii produselor ce fac obiectul activitatii.
-Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii.
-Efectuarea inventarului fizic de marfa cel putin o data pe luna.
-Cunostinte de operare in Excel si Word.
-Posibilitati de avansare.

Descrierea companie

Recent Compania Changning Dekang Biotechnology SRL subsidiara a companiei Co. LTD , a deschis o fabrica in apropiere de Bucuresti ce are in domeniul de productie, e-lichid pentru tigari electronice.

0311654337

Salatig, Salaj