Gratuit Gestionar Depozit Rosiori

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Rosiori

Gestionar Depozit

⭕ Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta pe un post similar min. 2 ani;
- Atestat de stivuitorist (autorizat ISCIR );
- Cunostiinte de utilizare a documentelor de logistica si transport;
- Persoana corecta, cu simt al raspunderii;

Descrierea jobului
- Organizarea depozitului si receptia marfurilor
- Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul motostivuitorului;
- Pregatirea marfurilor pe baza comenzilor primite de la clienti;
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Gestionarea corecta a stocurilor cat si a documentelor specifice;
- Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Al 13-lea salar
- Program de lucru 1 schimb;

Număr de telefon ✆ 0310724470

Rosiori, Bacau