Gratuit Gestionar / Depozitar Blajeni

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Blajeni

Gestionar / Depozitar

⭕ Responsabilitățile de bază:

- Organizarea activității de depozitare și gestiune la nivelul depozitului;
- Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
- Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;
- Gestionarea și organizarea stocurilor și a inventarelor în cadrul depozitului;
- Dezvoltarea și menținerea unei bune relații cu clienții.

Cerințe față de candidat:

- Studii medii complete;
- Experiența pe un post similar, minim 1 an;
- Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
- Bune abilități de comunicare si relaționare;
- Seriozitate, responsabilitate și implicare.

Îți vom oferi un loc de muncă stabil, cu un salariu motivant și un colectiv energic și unit!

Locația depozitului este în Sectorul 5, dacă îți este interesant atunci, aplică aici și indică în subiectul mesajului ”Gestionar-depozit”.

Număr de telefon ✆ 0751660665

Blajeni, Hunedoara