Gratuit Magazioner Autorizat ISCIR Balaciu

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ialomita
  • Oraş: Balaciu

Magazioner Autorizat ISCIR

⭕ De peste 50 de ani, DRÄXLMAIER Group și-a construit renumele de promotor al inovațiilor în industria auto, prin furnizarea de sisteme electrice moderne și interioare exclusiviste pentru automobile premium.
Zilnic, cei peste 55000 de angajați din întreaga lume contribuie cu pasiunea și entuziasmul lor la crearea caracterului vehiculelor de lux. Aceștia susțin leadership-ul tehnologic al companiei prin inițiativă, asumarea responsabilității și dorința de a crea mereu ceva nou.

Pentru departamentul nostru de Logistica/Dispozitia materialelor - punct de lucru Ghimbav, căutam MAGAZIONER, dornic să facă față provocărilor din piața auto internațională.

Responsabilitati:

- Recepționează, descarcă, manipulează, depozitează materiale în depozit
- Eliberează materiale către Producție pe baza comenzilor primite
- Participă la inventare periodice și de sfârșit de an
- Ajută la menținerea unei evidențe corecte a înregistrărilor referitoare la stocuri prin sesizarea diferențelor apărute
- Emite avizele de însoțire a mărfii
- Ambalează și expediază produsele finite

Cerințe:

- Studii medii finalizate
- Atestat ISCIR de stivuitorist - obligatoriu
- Minim 2 ani experiență într-o poziție similară
- Cunoștințe minime de operare scanner
- Prezintă un real avantaj cunoștințe de baza în utilizarea sistemului SAP
- Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare și diversitate de materiale
- Persoana dinamică, ordonată, cu atenție distributivă și abilități de gestionare simultană a mai multor activități.

Oferim:

- Oportunitatea de a lucra într-o companie germană cu tradiție
- Salariu corelat cu experiența
- Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată
- 9 prime anuale
- Subvenție parțială la cantina proprie
- Program de lucru: 1 schimb
- Acces gratuit la servicii medicale
- Transport asigurat și gratuit

Număr de telefon ✆ 0745577037

Balaciu, Ialomita