Gratuit Mecanic/Electrician Masini Injectie Mase Plastice Borsa

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Decembrie 24, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Borsa

Mecanic/Electrician Masini Injectie Mase Plastice

⭕ Candidatul ideal:

- experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si automatizari a acestor echipamente
- studii superioare tehnice, eventual specializari in domeniu
- cunostinte temeinice de automatizari
- bune cunostinte de mecanica si desen tehnic
- capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stres
- rigoare si atentie;
- initiativa;

Descrierea Jobului:

- capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea problemelor aparute
- realizarea mentenantei pe partea mecanica, hidraulica si pneumatica (schimbare și reparații electro-valve, valve, pompe hidraulice, compresoare).
- intretinerea masinilor implicate in procesul de productie, realizarea interventiilor de orice fel pentru remedierea tuturor defectiunilor aparute
- asigurarea functionarii masinilor, motoarelor si instalatiilor mecanice
- intocmirea de rapoarte de service/mentenata pentru activitatea desfasurata

Număr de telefon ✆ 0745964675

Borsa, Maramures