Gratuit Operatori Productie Plesesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Plesesti

Operatori Productie

⭕ Parte a grupului german Reiff, R.E.T. Reiff Elastomertechnik este unul dintre liderii in dezvoltarea tehnologiilor de injectare a elastomerilor si in productia pieselor din elastomeri, avand 50 de ani experienta in dezvoltarea si furnizarea de solutii inovative pentru o gama larga de aplicatii: automotive, vehicule utilitare, tehnica medicala, industria alimentara, industria grea sau inginerie mecanica.

Pentru noua fabrica pe care R.E.T. o deschide in Sacele (Brasov)
angajam:

Operatori productie

Responsabilitati:
• Utilizarea si supravegherea utilajelor de productie conform instructiunilor de lucru;
• Verificarea vizuala a pieselor;
• Incadrarea in normele zilnice de productie;
• Respectarea instructiunilor de lucru;
• Completarea fiselor zilnice de productie.

Cerinte:
• Minim studii gimnaziale;
• Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi;
• Seriozitate, responsabilitate, disciplina;
• Atentie la detalii.

Beneficii:
• Salariu competitiv;
• Tichete de masa;
• Bonusuri;
• Mediu de lucru la standarde occidentale;
• Formare la locul de munca;
• Posibilitati reale de promovare intr-o companie in expansiune in Romania.

Rugam persoanele interesate sa aplice online sau personal la sediul fabricii din Str.Parcului nr.18 Sacele (Platforma industriala Electroprecizia), pentru Simona Tulbure.

Număr de telefon ✆ 0742488532

Plesesti, Suceava