Gratuit Personal Pentru Depozitul Mega Image Din Popesti Leordeni Jucu de Sus

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Jucu de Sus

Personal Pentru Depozitul Mega Image Din Popesti Leordeni

⭕ Candidatul ideal:
Experienta in domeniu constituie un avantaj;
Capacitate de a rezista la temperaturi scazute si disponibilitatea de a lucra de noapte;
Rezistenta la efort fizic prelungit;
Dexteritate in manipularea cu atentie a produselor;
Capacitate de memorare a pozitiei produselor pe rafturile depozitului;
Capacitate de a comunica si a avea relatii de colegialitate cu ceilalti angajati.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Pregateste marfa pentru magazine cu ajutorul echipamentului de voce sau a celui de mana si notifica seful de departament asupra oricarei deficiente sau probleme legate de stocuri;
Trebuie sa efectueze un standard minim de 125 de cutii pe ora si sa mentina un procentaj permanent al acuratetii de 99,9%;
Trebuie sa aseze produsele pe rastel intr-un mod cat mai bine organizat si ordonat, pentru a evita deteriorarea acestora pe timpul pregatirii si transportului marfii catre magazine;
Foloseste separatoare cand aseaza marfa pe rastel (atunci cand este necesar – cand exista produse cu forma neregulata care nu pot fi asezate pe rastel astfel incat sa nu deterioreze alte produse);
Ia marfa cu grija din locatii astfel incat sa previna caderea paletilor dupa selectarea cutiilor de care are nevoie si implicit sa previna deteriorarea celorlalte produse.

0764067607

Jucu de Sus, Cluj