0.80 lei Recrutam Muncitori Necalificati Raciu

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Raciu

Recrutam Muncitori Necalificati

⭕ AMBOSELI

angajează

MONTATORI

CABLAJE AUTO

(muncitor necalificat – bărbați si femei)

Descriere post:

montator (asamblare) de cabluri

Cerințe:

- abilități manuale
- capacitatea de a distinge culorile
- disponibilitate lucru în trei schimburi

Localitate:

- Pitești

Avantaje:

- cazare gratuita la hotel de 3 stele
- o masa principala calda pe zi, in fiecare zi a saptamanii
- salariu intre 1500 lei net/luna (program normal de 8 ore/zi, 9 lei/ora) si 2500 lei (lucru peste program, 14.5 lei/ora)
- haine de lucru (halate)
- posibilitate de angajare in Cehia

Locul tău este în echipa noastră!

Contactează-ne la: 755

0712571847

Raciu, Mures