Gratuit Responsabil Stoc Rochii Si Accesorii Ramnicu Sarat

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ramnicu Sarat

Responsabil Stoc Rochii Si Accesorii

⭕ Cautam o persoana tanara, muncitoare, organizata si deosebit de atenta la detalii care sa se alature echipei DRESSBOX in showroomul nostru din Bucuresti.

Cerinte:
Nu este necesara experienta anterioara pe un post similar. Singurele cerinte sunt:
- simt al responsabilitatii
- atentie la detalii
- abilitati de lucru in echipa
- cunostinte de baza de operare PC
- pasiunea pentru moda este un plus, tinand cont ca vei lucra printre rochii de designer

Responsabilitati:
- asigura ordinea in depozit si aranjeaza stocul de rochii
- cauta si furnizeaza produsele cerute colegilor stilisti
- verifica si pregateste rochiile
- pregateste coletele pentru livrare
- masoara rochiile
- tine evidenta rochiilor trimise la curatatorie sau croitorie

Despre companie:
DRESSBOX – www.dressbox.ro – este un concept nou in Romania, adresat femeilor care isi doresc sa poarte tinute create de cei mai in voga designeri ai momentului. Oferim posibilitatea de a INCHIRIA rochii prezentate pe marile podiumuri de moda ale lumii, la un pret accesibil, atat online, cat si in showroom-ul nostru din Bucuresti, Bd. Dacia 78.

Număr de telefon ✆ 0263686033

Ramnicu Sarat, Buzau