Gratuit Tipografie Angajeaza Operator Finisare / Taiere Ghilotina Horia

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Horia

Tipografie Angajeaza Operator Finisare / Taiere Ghilotina

⭕ Tipografie cu peste 10 ani de experienta pe piata de tipar din Romania cauta sa isi mareasca echipa cu un Operator finisare / taiere ghilotina.

Cerinte:
- experienta pe o pozitie similara;
- experienta in operatii de taiere la ghilotina;
- atentie sporita la detalii.

Responsabilitati:
- realizeaza operatiunile de finisare a materialelor tipografice: plastifiere, rotunjire colturi carti de vizita, biguire, faltuire, brosare, finisare mape de prezentare, finisare calendare etc;
- taiere pe ghilotina electrica;
- utilizarea diferitor utilaje de finisare.

Beneficii:
- salariu motivant;
- program de lucru de 8 ore/zi, de luni - vineri.

Număr de telefon ✆ 0735451780

Horia, Neamt