Gratuit Angajam Specialist Marketing Si Promovare Oradea Sebes

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Sebes

Angajam Specialist Marketing Si Promovare Oradea

⭕ PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
• Planificarea și implementarea campaniilor de comunicare și promovare.
• Identificarea canalelor optime pentru creșterea vizibilității brandurilor companiei.
• Elaborarea strategiilor de comunicare pentru brandurile companiei.
• Monitorizarea realizării campaniilor prin contractele de publicitate şi documentele asociate.
• Realizarea materialelor aferente campaniilor de trade-marketing.
• Gestionarea relațiilor cu agențiile de publicitate și agențiile de media.
• Analizarea propunerilor şi ofertelor agenţiilor.
• Elaborarea textelor pentru broşuri, pliante, invitaţii, etc..

CERINȚE:
• Studii în marketing/ economie/ comunicare/ relaţii internaționale, etc..
• Experiență minimă în marketing – 1 an.
• Limba engleză – nivel mediu/avansat.

Ce ne-ar place să cunoașteți:
• Tehnici de comunicare și elaborare a mesajelor;
• Principiile şi metodele implicate în expunerea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor;
• Caracteristicile definitorii ale fiecărui instrument de publicitate.
• Dinamica pieţei publicitare.

Ce competențe am dori să dețineți:
• Foarte bune abilități de comunicare în mediul de business;
• Muncă în echipă;
• Rezolvarea de probleme şi luare de decizii;
• Managementul resurselor: capacitatea de planificare, organizare, monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate;
• Creativitate: capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative şi de a construi pe baza acestora în scopul dezvoltării).

Ce vă putem oferi noi:
• Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
• Pachet salarial dinamic.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa info (at) sapientimobiliare.com sau aici, pe .

Număr de telefon ✆ 0763239785

Sebes, Alba