1.60 lei Director Vanzari Poian

Marketing / PR / Media Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Poian

Director Vanzari

⭕ Candidatul ideal

- dispune de capacitatea de a asculta;
- detine abilitatea de a adresa intrebari;
- are capacitatea de intelegere si flexibilitate in a se adapta interlocutorului;
- este motivat, dornic sa performeze;
- cunostinte operare PC (Microsoft Office : Word, Exel, Powerpoint, Internet);
- studii superioare finalizare sau in curs de finalizare
- rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera informatii corecte si complete despre serviciile prestate;
- asigura promovarea serviciilor din portofoliul societatii;
- stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii;
- urmareste in permanenta atragerea de noi clienti.

0762037336

Poian, Covasna