Gratuit GRAFICIAN Fp - Brasov Carasova

Marketing / PR / Media Published date: Ianuarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Carasova

GRAFICIAN Fp - Brasov

⭕ Un job creativ, motivant, niciodata plictisitor, pentru candidati determinati sa isi dezvolte o cariera de exceptie in grafica.

Pentru clientul nostru, companie din Brasov, din industria
tipografica recrutam candidate/candidati pentru postul de
GRAFICIAN - fp (full time/part time/ distance work)

Despre companie
Produse: NumLit & printings - seturi educationale pentru prescolari si scolari , materiale publicitare, tiparire si editare , stante si pregatire pentru tipar si pakaging, imprimate digital
Piata: nationala
Responsabilitatile postului
• Executa lucrari grafice, print digital si pregatire pentru print
• Solutioneaza prompt problemele identificate in executia lucrarilor
• Propune solutii care sa rezolve problemele aparute pe parcursul executarii lucrarilor
• Foloseste intretine si mentine buna functionare a aparaturii din dotare
• Solicita si da informatii corecte si eficiente pentru realizarea produselor la termenele stabilite si conform ”bunului de tipar” si a standardului/mostrelor de produs.
Cerinte
• Studii liceale sau studii universitare in curs
• Experienta profesionala, minim 1 an (cerinta de dorit)
• Cunoasterea foarte buna a limbii romane
• Cunostinte bune de Corell Draw, Ai
• Atentie distributiva
• Interes pentru dezvoltare personala, abilitati de comunicare in echipa
• Responsabilitate, sociabilitate, determinare si orientare catre rezultate
Beneficii
• Salarizare in functie de performantele realizate
• Bonuri de masa
• Training intern
• Logistica necesara desfasurarii unei activitati performante

Număr de telefon ✆ 0753856983

Carasova, Caras-Severin