0.80 lei Specialist Online Marketing Gura Foii

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Gura Foii

Specialist Online Marketing

⭕ Candidatul ideal

- experienta in domeniu
- limba engleza nivel avansat
- identificare noi oportunități de dezvoltare a companiei în mediul online;
- creșterea traficului și ratelor de conversie
- cunoștințe de SEO;
- dezvoltarea bazei de date de utilizatori si campanii de comunicare
- redactare de newsletter
- bune abilități de analiză și interpretare date;
- cunoștințe de operare PC;
- experiență în redactare texte online;
- creativitate și spontaneitate;
- administrare conturi rețele sociale;

Descrierea jobului

Activitatea consta in dezvoltarea unui canal de Youtube cu peste 1 milion de abonati.
Program: Luni - Vineri
10:00 - 18:00
Oras: Constanta

Salariu incepand de la 1800 lei.

Va rugam sa ne trimiteti mesaj cu detalii despre experienta dvs., dupa care va vom contacta.

0753774255

Gura Foii, Dambovita