Gratuit Student/studenta Arte Sau Tanar Talentat Cu Experienta In Photoshop Bobicesti

Marketing / PR / Media Published date: Ianuarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Bobicesti

Student/studenta Arte Sau Tanar Talentat Cu Experienta In Photoshop

⭕ Candidatul ideal

Daca esti talentat la desen/pictura sau design iar Photoshopul nu iti este strain - te asteptam sa aplici pentru a afla mai multe detalii. Nu uita sa lasi un indiciu cat de mic legat de lucrurile de care esti capabil dar si un link de facebook sa te gasim mai usor. :)

Descrierea jobului

Programul - ultraflexibil. (dar nu remote)
Part-time sau full-time
Experienta - irelevanta.
Birou - zona Alba Iulia.

Descrierea companiei

Un studio atelier in care fotografia se imbina cu arta, IT-ul si produsele artizanale.

Fara suparare dar mesajele fara o descriere, un cv si/sau un exemplu de lucrari nu pot si nu vor fi luate in considerare. :)

0732109926

Bobicesti, Olt