1.60 € Angajez șofer TIR. Bobicesti

Munca In Strainatate Published date: Mai 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Bobicesti

Angajez șofer TIR.

⭕ Candidatul ideal

In vederea angajarii sunt necesare detinerea urmatoarelor documente si abilitati
-certificat ADR
-card Tahograf(cartela conducatorului)
-certificat de pregatire profesionala
-permis auto cu categoriile B, C, E

Angajam si soferi profesionisti fara experienta , dar este obligatorie cunoasterea limbii engleze la nivel conversational si atestatele mentionate mai sus!

Descrierea jobului

Programul de lucru se desfășoară pe mașini Mercedes Actros Euro 6, precum si MAN, in Regatul Unit al Marii Britanii.Se transporta materiale cu specific ADR, la semiremorci cu prelata, precum si alte materiale cu specific diversificat.Se pune accent mare pe respectarea programului de conducere si de odihna, dar si pe seriozitate.Comunicarea cu dispeceratul se va face prin intermediar roman, iar transportul de la cazare pana la locul de munca se va face cu turismul asigurat de companie.Biletul de avion, precum si cazarea se va plăti de către companie, la o luna din momentul începerii activității profesionale.

0765136723

Bobicesti, Olt