1.60 € Cuplu Menaj - Franta Holboca

Munca In Strainatate Published date: Februarie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Holboca

Cuplu Menaj - Franta

⭕ Recrutam un cuplu pentru o proprietate privata din sudul Frantei.

Posturile sunt ca si menajera/bona si gradinar/mentenanta. Cel putin una dintre persoane trebuie sa aiba permis auto cat B

Salariu: 1400 euro pe persoana lunar

Cazare gratuita intr-un apartament

Responsabilitati: asigurarea si mentinerea curateniei in casa, supravegherea copiilor, dus si adus copiii de la scoala, intretinerea spatiilor exterioare, gradinarit, mentenanta, hranit/ingrijit animalele, etc

Cerinte: experienta similara, limba engleza cel putin de nivel intermediar, nefumatori, doamna sa stie sa inoate, iubitori de animale.

Data rapida de start

Aplicati cu CV in engleza

0709352270

Holboca, Iasi