0.80 € Dulgher -1700 Euro+ Transport+cazare Baldovinesti

Munca In Strainatate Published date: Februarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Baldovinesti

Dulgher -1700 Euro+ Transport+cazare

⭕ Cautam Dulgheri/Fierar Betonisti- incepere imediata pana in data de 15.012.2017 pentru Franta, localitatea VILLAGRAND.
Salariu 1700 euro net (in mana), cu contract de munca, fara comision.
Se asigura cazare si transport.
Obligatoriu limba franceza nivel conversational si permis categoria B.

Responsabilitati:
- cautam persoane care sa fi lucrat in constructii/santier sa fi facut structuri metalice si de lemn
- tb sa stie sa le manevreze, ansambleze subansamblele metalice si lemn

Cerinte:
- sanatos fizic si psihic
- sa posede echipament de protectie ( bocanci si salopeta de lucru) si scule de lucru ( ciocan si cleste)
- apt sa lucreze la inaltime;
- experienta pe post 5 ani;
- permis de conducere categ. B constituie avantaj;
-limba franceza la nivel conversational constituie avantaj.

Oferta:

Salariu + cazare+transport asigurat atat Romania+Franta cat si pe teritoriul Frantei.
Tb sa aveti bani de mancare la dvs pana pe 15 ale lunii cand se vireaza salariul.
Nu se acorda avans inainte de data de salariu.

Număr de telefon ✆ 0756632425

Baldovinesti, Olt