0.80 € Ingrijire Persoane In Varsta La Domiciliu - Germania Iara

Munca In Strainatate Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Iara

Ingrijire Persoane In Varsta La Domiciliu - Germania

⭕ Salariu începând cu 1100euro până la 1250 euro net/lunar sună atractiv?

Limba germană: nu este obligatorie, dacă este necesar asigurăm cursuri gratuite de pregătire.
Transportul, cazarea și masa sunt gratuite.
Asigurăm contract legal de muncă semnat DIRECT cu noi,fără intermediari sau comisioane, cu plata asigurărilor sociale (ex contribuție la pensie, asigurare medicală).

Atribuțiile dvs :
- suport în activitățile zilnice
- cumpărături și prepararea hranei
- comunicare și activități de recreere
- menaj ușor
- însoțire la medic

Cerințe :
- înfățișare care să inspire încredere
- dorința de a lucra cu persoane în vârstă la domiciliul acestora
- cunoștințe de limba germană - nu sunt necesare însă vor fi un plus
- experiență în munca cu persoanele în vârstă - va fi un plus

Asigurăm:
Contract de muncă pe o perioadă lungă (minim 3 luni).
Suport oferit de o persoană din cadrul firmei pe toata durata șederii in Germania care vorbește limba dvs.
Posibilitatea de a vă îmbunătăți cunoștințele prin cursurile gratuite (ex. cursuri de limba germană).
O bază largă de clienți din care vă puteți alege persoana pe care o veți îngriji.

24 FairCare este o companie care asigură servicii de îngrijire și suport pentru persoanele in varsta din Germania si colaborează cu instituțiile private/publice de profil germane.
Cu mai mult de 100 de angajati si birouri in Germania, Polonia si Romania, suntem unul dintre cei mai mari provideri de pe piata serviciilor oferite 24h clientilor nostri.

Pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de : 031 2295055 (L-V intre orele 10-16)

0779919408

Iara, Cluj