Gratuit Mecanic Auto Pentru O Companie De Camioane Din Olanda Seica Mare

Munca In Strainatate Published date: Octombrie 21, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Seica Mare

Mecanic Auto Pentru O Companie De Camioane Din Olanda

⭕ DutchRecruit Brasov recruteaza mecanici auto pentru o companie de camioane din Olanda

Cerinte:

•Doi ani experienta in domeniu (mecanica, electronica, sudura, hidraulica, reparatii).
•Varsta 20 – 45.
•Engleza minim 50%.
•seriozitate si dorinta de munca.
•conditie fizica buna si rezistenta (disponibil sa foloseasca bicicleta pentru a se deplasa la munca).
•cazier judiciar curat si adeverinta medicala cu mentiunea “apt pentru munca”.

Responsabilitati:

•Diagnoza, inlocuire, reparatie, testare (si efectuare ajustari) componente.
•Efectuare de operatii/ procese mecanice, electrice, pneumatice, hidraulice, depanare și reparații ale camioanelor.
•Servicii de asistenta, curatare, intretinere preventiva regulata a masinilor, echipamentelor si a instalatiilor.

Beneficii:

•Contract de munca pe termen indelungat (minim 6 luni).
•Conditii de lucru bune, program 38 ore / saptamana.
•Salariul net, € 8,41/ora (aprox 320/ saptamana).
•cazare si asigurare medicala.

NU PERCEPEM COMISION!

Pentru mai multe detalii contactati reprezentantii companiei:

Valentin Chira, + 407
Luciana Padurariu, + 407

Sau vizitati-ne la sediul nostru din Brașov, Str. Nicolae Titulescu nr. 4, de luni până vineri, între orele 09:00-17:00.

0748711787

Seica Mare, Sibiu