Gratuit Municitor Necalificat Abator Franta Negrilesti

Munca In Strainatate Published date: Februarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Negrilesti

Municitor Necalificat Abator Franta

⭕ EBC recruteaza personal necalificat pentru abatoare din FRANTA.

Responsabilitati:

• Pregatirea produselor inainte de ambalare;
• Taierea produselor inainte de ambalare cu ajutorul aparatelor speciale;
• Asezarea produselor pe linia de ambalare sau in forme;
• Asezarea produselor finale in cutii si pregatirea acestora pentru livrare.

Cerinte:

• Cunoasterea limbii franceze nivel conversational – conditie obligatorie;
• Experienta in abator – reprezinta un avantaj;
• Permis de conducere – reprezinta un avantaj;
• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
• Seriozitate, punctualitate;

Oferta:

• Salariu fix;
• Masina de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt sau sa ne contacteze la numarul de : 0314.070.029

0718602936

Negrilesti, Galati