Gratuit Project Engineer- Munca In Baia Mare Si Strainatete Jupanesti

Munca In Strainatate Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Jupanesti

Project Engineer- Munca In Baia Mare Si Strainatete

⭕ SC G.F. Eco Engineering SRL angajeaza inginer in domeniul electric si automatizari.
CERINTE:
- Studii superioare tehnice, recomandabil: domeniul electric, electronica, automatizari;
- Experienta in derularea de proiecte specifice ( avantaj );
- Cunoştinţe bune in utilizarea: MS Office, Autodesk Autocad, MS Project; Cunostinte SCADA constituie avantaj;
- Cunostinte bune limba engleza scris si vorbit ; Cunostinte limba Italiana (optional), Spaniola, Franceza constituie avantaj;
- Disponibilitate la deplasari in strainatate pe termen scurt/lung ( de la 2 saptamani pana la 4-5 saptamani continuu)
- Permis auto cat. B;
DOMICILUI IN BAIA MARE SAU IMPREJURIMI

CANDIDATUL IDEAL:
- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate de a citi si intelege scheme electrice
- Abilitati de comunicare si organizare
- Perseverenta si integritate
- Atitudine proactiva
- Capacitate de a se integra si colabora in cadrul echipei
-Responsabil
-Rezistent la stres

Descrierea jobului:
RESPONSABILITĂȚI:
- coordoneaza / realizeaza lucrari de montaj instalatii electrice si automatizari in domeniul industrial( supervision/ commissioning)
-testeaza buna functionare a echipamentelor instalate
- asigura derularea corecta a lucrarilor coordonate / realizate, incadrarea in termenele stabilite
- urmareste fluxul de documente din proiect si intocmeste documentele de lucru uzuale, situatiile de lucrari si rapoarte
- intocmeste planurile as-built
- optimizeaza daca este cazul solutiile tehnice propuse in proiect ;

BENEFICII:
- Pachet salarial conform experienței și responsabilităților postului.
- Program de pregătire și integrare în companie
- Se asigură echipament de lucru adecvat activitatii:laptop și de serviciu.
Descrierea companiei:
SC. GF Eco Engineering SRL face parte din grupul Global Concept Italy, actionand in domeniul electric-automatizari in intreaga lume.
Cei interesati sunt rugati sa trimita CV in ENGLEZA la adresa de email r.rusu(arond)eco-eng.net sau la sediul societatii: Bvd. Unirii nr 16 camera 22 ( Camera de Comert si Industrie MM )-Baia Mare

Trimiteti CV la adresa : r.rusu(arond)eco-eng.net sau direct prin

0735495151

Jupanesti, Gorj