Gratuit Sudor MIG MAG , Argon Franta Corbi

Munca In Strainatate Published date: Mai 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Corbi

Sudor MIG MAG , Argon Franta

⭕ Denumirea postului : Sudor MIG MAG , Argon
Număr poziţii : 1
Ţara: Franţa
Salar: 85,7 EUR/8 ore net si 10 EUR pe orele suplimenatre pe prima luna . Dacă totul decurge bine de luna următoare se va creste la 95,2 EUR/ 8 ore net si 10 EUR/ore suplimentare.
Tip contract: Full time
Alte beneficii: Cazare şi transport asigurat

SC IB INTERIM SERVICES SRL caută:
Pentru unul dintre clienţii stabili, cu o experienţă largă in domeniul reciclarii pe teritoriul Franţei la BEAUVAIS , se cauta: 1 Sudor MIG MAG Argon.

Descrierea postului:
- Trebuie sa sudeze bene de camioane
- Sudor MIG MAG cu Argon
- Disponibil la lucru si la ore suplimentare

Alte beneficii:
-Cazare si transport asigurat
-Echipament de lucru asigurat
-Posibilitatea pentru ore suplimentare plătite cu 10
EUR/ oră

Daca sunteti interesat de ocuparea acestui post va rog sa ma contactati intre orele 08.00-16.00 sau sa lasati un CV !

Număr de telefon ✆ 0712099591

Corbi, Arges