Gratuit URGENT!!! Joburi In Depozite Anglia! FARA COMISION!!! 1500 Lire Tatulesti

Munca In Strainatate Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Tatulesti

URGENT!!! Joburi In Depozite Anglia! FARA COMISION!!! 1500 Lire

⭕ LOCURI DE MUNCA IN UK IN DEPOZITE

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!! LOCURILE DE MUNCA SUNT GARANTATE!!!

- Muncitori necalificati in depozite - (nu se cere experienta): - OBLIGATORIU LIMBA ENGLEZA nivel incepator A2 - mediu B1!!!

VA REAMINTIM!!! FARA COMISION!!!

Tel. Ro: 00 407 | Tel. UK: 0044. 751 9 |

LOCURI DE MUNCA DISPONIBILE IN DEPOZITE IN UK

SAINSBURYS, TESCO, M&S, B&Q sites- Lucrător depozit
• Locaţie: BRISTOL, NEWPORT, SWINDON
Salar: salar de bază brut £7.5 - £9.5/oră , +£1/oră de la ora 18.00 şi £0.8 bonus dacă se depaseste targhetul. (£1400 - £1700/Luna)
• Prorgam: intre 8-10 ore/zi, aprox. 45 ore pe săptămână)

• Descrierea jobului: jobul în sine constă în manupularea produselor specifice fiecarui depozit, sortat, ambalat, impachetat, incarcat, descarcat. Pentru ridicare în înălţime se va folosi liză electrica, pentru folosirea lizei se va face o zi de training.

Începere imediată!

• Informaţii suplimentare:
Limba engleză minim incepator
• Candidatul ideal trebuie să aibă condiţie fizică bună şi să fie om de echipă, să nu-i facă problemă diferenţa de temperatură şi orele de lucru neobişnuite

Nu se percepe nici un comision!

PENTRU MAI MULTE INFORMATII NU EZITATI SA NE CONTACTATI!!!
Head office:
Uit 31B Eurolink Business Center, str. Effra Road, nr. 49, London, Company No. 9277435

Phone: 0044. 751 9 – UK | 00 407 – RO|

Număr de telefon ✆ 0746971739

Tatulesti, Olt