Gratuit Admin Support Officer/ Assistant Manager Carcaliu

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Carcaliu

Admin Support Officer/ Assistant Manager

⭕ Candidatul ideal

- Cunoscator limba engleza
- Cunostinte utilizare suita Microsoft Office
- Asimileaza cu usurinta cunostinte si proceduri noi
- Este o persoana riguroasa, organizata, stabila, capabila sa interactioneze pozitiv cu persoane diverse
- Are experienta si dovedeste flexibilitate in abordarea unui spectru larg de activitati si domenii specifice unui IMM

Descrierea jobului

- Coordoneaza din punct de vedere administrativ in cadrul departamentului de management activitatile curente ale firmei- Responsabilitati in domeniul contabilitatii primare (inregistrarea documentelor in programul de gestiune facturare, intocmire facturi fiscale)
- Responabil in relaţia cu autoritatile publice (Reg. Com., ITM) , cu organe ale administratiei locale, fiscale, banci, etc.
- Mentinerea contactului cu clienţii societăţii (email, ic, conceperea contractelor) si angajatii firmei;
- Alte responsabilitati trasate de seful direct;
- Se lucreaza la domiciliu;

Va rugam trimiteti CV-urile dvs. la adresa info at scopexlogistics.com

0729854973

Carcaliu, Tulcea