Gratuit Administrare De Personal Breznita-Ocol

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Breznita-Ocol

Administrare De Personal

⭕ IB INTERIM SERVICES SRL cauta:

*Personal calificat in Administrarea personalului:

Descrierea postului:
-Administrarea personalului
-tinerea evidentei de norme realizate de muncitori
-intocmirea contractelor de detasare
-evidenta contractelor
-declararea contractelor
-intocmirea formularului A1 ( acest lucru se invata la locul de munca)
-tinerea listei de angajati la zi
-ajutarea colegilor in caz de necesitatea

Beneficii:
-salariu motivant, bonuri de masa
-colectiv tanar
-sansa de avansare, invatare
-program flexibil

Necesar:
-Experienta minim in domeniu 2-3 ani !
-Este necesar la nivel de conversatie limba engleza !

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra, din echipa IB INTERIM SERVICES !

0766867275

Breznita-Ocol, Mehedinti