Gratuit Office Assistant Dr Taberei-Razoare Leorda

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Leorda

Office Assistant Dr Taberei-Razoare

⭕ Vest-Rezidential Agentie Imobiliara angajeaza Assistant Manager

Candidatul ideal

CERINTE:

• Experienta anterioara prezinta avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu
• Abilitati organizationale si de planificare
• Abilitati management si prioritizare
• Abilitati in comunicare verbala si scrisa
• Atentie la detalii
• Flexibilitate
• Persoana de incredere
• Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

• Preluare si redirectionare apeluri ice
• Preluare si redirectionare mesagerie si posta
• Scanare, copiere documente
• Actualizare si dezvoltare baze de date precum liste emailing, contacte, informatii clienti
• Monitorizare consumabile birou

OFERIM :

• Reale posibilitati de avansare si dezvoltare
• Decontare abonament transport in comun
.Mediu colegial, alaturi de oameni dedicati si loiali;

Descrierea companiei

VEST REZIDENTIAL Agentie Imobiliara şi-a propus de la bun început să fie o bornă în piaţa de real estate, aducând un plus de experienţă, înţelegere, seriozitate şi profesionalism în abordarea oricărei tranzacţii.
Echipa VEST REZIDENTIAL-Agentie Imobiliara a fost creată pentru a deţine competenţe pe întreaga gamă de servicii imobiliare, de la intermedieri imobiliare, la evaluări, dezvoltare, etc.
Acestea sunt atuuri care ne permit să spunem că Vest Rezidential-Agentie Imobiliara este pregătită să facă faţă oricărui tip de tranzacţie sau client, pentru că ştim să comunicăm, ştim să întrebăm dar şi să oferim soluţia cea mai bună.

Număr de telefon ✆ 0754319583

Leorda, Botosani