Gratuit Angajam Agent De Turism Ileana

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Ileana

Angajam Agent De Turism

⭕ Candidatul ideal

- absolvent studii postliceale turism sau superioare (domeniul geografie sau turism/ economia comertului si serviciilor turistice - avantaj);
- cunostinte sisteme de rezervari turistice,
- cultura generala pe domeniul turism intern și extern;
- disponibilitate pentru munca de birou,
- cunostinte de limba engleza;
- operare PC nivel foarte bun;
- abilitati pentru munca in echipa ;

Descrierea jobului

- vanzare directa in agentie sau online
- creare, vanzare și asistență turistică pentru pachete turistice la turisti individuali si grupuri
- emitere bilete avion pentru companiile low cost si companiile aeriene de linie;
- activitati de marketing turistic intern și internațional
- activitati IT la nivel de completare/ inlocuire/ mentenanță oferte pe site-urile agentiei;
- colaboreaza cu departamentul de contabilitate;

Descrierea companiei

Agenția de turism RZV TOUR Tîrgu Mureș, este o agentie de turism tour-operatoare, cu o experiență acumulată de 8 ani în turismul mureșean, avand ca principale activitati consilierea și vânzările în domeniul turismului si oferirea de servicii si produse turistice menite sa satisfaca cele mai variate gusturi in materie de turism.
Serviciile RZV TOUR Travel Agency au la baza orientarea permanenta spre client prin oferirea unei game variate de produse si servicii turistice la tarife optime, identificate impreuna cu fiecare dintre clienți.
Un portofoliu de clienți fidelizați ai agenției, pentru care se aplică cele mai înalte standarde de respect, calitate și corectitudine în furnizarea de servicii turistice interne și internaționale.

Număr de telefon ✆ 0771187926

Ileana, Calarasi