Gratuit Angajam Asistent Manager Part Time Borosneu Mare

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 26, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Borosneu Mare

Angajam Asistent Manager Part Time

⭕ COLOSSEUM IMOB INVEST : angajeaza secretara

Responsabilitati

- preluarea si distribuirea apelurilor ice;

- preluarea corecta si completa a mesajelor/ solicitarilor clientilor

- organizarea activitatii zilnice, programarea intalnirilor, etc.

- redactarea diferitelor documente specifice activitatii imobiliare(oferte, contracte, prezentari, etc. )

- prelucrarea si promovarea ofertelor din protofoliul agentiei

- administrarea si actualizarea bazei de date si a site- ului propriu

- mentinerea relatiei cu clientii/ colaboratorii companiei;

- asigurarea confidentialitatii si integritatii informatiilor in concordanta cu politica firmei;

Cerinte

- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, e- mail, etc. );

- excelente abilitati de comunicare si relationare;

- exprimare corecta si fluenta in limba romana

- capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;

- punctualitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu

- experienta intr- un post similar constituie un avantaj;

- persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hot, comunicativa, punctuala, organizata, responsabila;

- prezenta agreabila

- Oportunitatea de a lucra intr- un mediu profesionist, intr- o echipa tanara si dinamica;

Descrierea firmei

COLOSSEUM IMOB INVEST este o agentie imobiliara, al carei obiectiv este furnizarea unor servicii excelente in domeniul real estate, prin imbinarea experientei si a profesionalismului.

Consultantii COLOSSEUM IMOB INVEST sunt preocupati permanent de oferirea unor solutii optime tuturor clientilor.

Experienta agentiei noastre in domeniul imobiliar, constituie garantia calitatii serviciilor oferite.

Pentru mai multe detalii ne puteti trimite atasat CV- ul + foto in mesaj.

Se lucreaza o zi si o zi de luni pana vineri.

Salariu 1.000 Ron.

Va asteptam in echipa noastra!

Număr de telefon ✆ 0774906018

Borosneu Mare, Covasna