Gratuit ROCRI Angajeaza Asistent Manager (secretara) Babadag

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 24, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Babadag

ROCRI Angajeaza Asistent Manager (secretara)

⭕ Cautam colega care sa ne intregeasca echipa in biroul nostru din Bacau.

Cerite:
- Studii medii
- Bune abilitati de organizare si planificare;
- Cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului;
- Atentie distributiva, atentie la detalii,
- Disponibilitate pentru program full time;
- Dorinta de invatare si autoperfectionare;

Responsabilitati:
- Preia si transmite mesaje
- Executarea lucrarilor de birou
- Intocmeste diferite rapoarte si documente in functie de solicitari;

Beneficii:
- Activarea într-o companie de succes;
- Posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
- Siguranţa locului de muncă;
- Seriozitate;
- Experienta nu este necesara, se asigura instruire.
- Salariu, bonuri de masa

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră ataşaţi un CV mai jos, la rubrica contacteaza vanzatorul...opţiunea adauga fisier

0726892779

Babadag, Tulcea