Gratuit Angajam Asistent Manager Cajvana

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Cajvana

Angajam Asistent Manager

⭕ Candidatul ideal:

• Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
• Cunostinte de operare PC (MS Office, etc.)
• Cunostinte contabilitate primara constituie un avantaj
• Cunostinte de limba engleza scris/vorbit
• Abilitati de comunicare si capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
• Atitudine pro-activa si atentie la detalii

Responsabilitati:
• Managementul documentelor companiei (inregistrarea, organizarea si arhivarea
documentelor companiei)
• corespondenta electronica
• centralizarea documentelor contabile primare : facturi, chitante, extrase de cont
• Intocmirea listei de plati scadente saptamanal si transmiterea acesteia managerului
* urmareste incasarile/platile prin banca sau numerar
• Suport administrativ pentru toate departamentele
• Alte activitati specifice de secretariat si administratie
• Alte sarcini de profil incredintate de conducerea societatii
Mentinerea relatiei cu diversi parteneri (clienti si furnizori) pentru buna desfasurare a activitatii firmei

Beneficii:

• Echipa tanara, dinamica
• Mediu de lucru placut

Salariul se discuta la interviu.

0217664371

Cajvana, Suceava