0.80 lei Angajam Asistent Manager Gura Ocnitei

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Gura Ocnitei

Angajam Asistent Manager

⭕ Candidatul ideal :
-abilitati de comunicare
-amabilitate, rabdare, atitudine pozitiva
-capacitate de organziare, planificare , sinteza , atentie la detalii
-experienta minim 1 an intr-un post similar
-cunoasterea pachetului MS Office avansat
-studii superioare

Descrierea jobului.Responsabilitati
•organizarea si administrarea activitatilor de secretariat
•intocmirea contractelor si a formularelor de inscriere pentru clienti si colaboratori
•intocmire facturi clienti
•intocmirea actelor si formularelor specifice activitatii firmei
•gestionare contactelor ice
•gestionarea bazei de date pentru clienti
•gestionarea relatiei cu clientii si colaboratorii
•selectionarea si expedierea corespondentei
Se ofera :
-mediu de lucru modern si dinamic
-conditii foarte bune de lucru
-salariu motivant
-programe de pregatire si dezvoltare profesionala
Descrierea companiei
Profesional Academy ofera cursuri acreditate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei.
Daca iti doresti sa faci parte si TU din echipa noastra aplica acum !
Trimite CV-ul tau !

Număr de telefon ✆ 0274136266

Gura Ocnitei, Dambovita